Logowanie do systemu

Wyszukiwarka

slogan

miniatura

Misja przyjazdowa Metalove

Aktywny udział w misji przyjazdowej przedsiębiorców z różnych krajów Europy dał nam możliwość zaprezentowania firmy Starpol podczas ich wizyty studyjnej. To była inicjatywa Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów z Kieleckiego Departamentu Polityki Regionalnej. Uczestnicy odwiedzili tylko 4 zakłady w Województwie Świętokrzyskim. Dlatego cieszymy się, że udało się zaprosić i gościć ich w Starpol, a także zaprezentować możliwości współpracy.

Drugi dzień był równie interesujący, w formie konferencji zorganizowanej w hotelu Senator. Wiele interesujących wskazówek na temat specyfiki współpracy na rynkach zagranicznych, nie tylko europejskich pozwolą na udoskonalenie działań promocyjnych. Ponadto, Izabela Dajewska wzięła udział w panelu dyskusyjnym z reprezentantami  zagranicznymi, a na zakończenie w  spotkaniach B2B

Bardzo interesująca forma współpracy pomiędzy przedsiębiorcami i przedstawicielami instytucji regionalnych, którzy zorganizowali misję przyjazdową dla zagranicznych partnerów, zaprosili do udziału przedsiębiorców województwa świętokrzyskiego.

Możliwość spotkania grupy 19  zainteresowanych współpracą zagranicznych biznesmenów w jednym miejscu, w dodatku w pobliżu prowadzonej działalności czyni tę formę wysoce efektywną.

Zobacz artykuł na Wrota Świętokrzyskie

Zobacz artykuł w Echo Dnia 

  visit in Starpoldiscussion panel

Zaufali nam

Logotyp 1
Logotyp 2
Logotyp 3
Logotyp 4
Logotyp 5
Logotyp 6
Logotyp 7
Logotyp 8
Logotyp 9
Logoytp 10
Logotyp 11
Logotyp 12
Logotyp 13

Zaufali nam